W dniach 24-25.04.2019 w Tallinie, odbyło się forum branży MICE  „Baltic for Events”, w którym udział wzięły przedstawicielki Toruń Convention Bureau: pani Aleksandra Kunowska z Copernicus Hotel oraz pani Grażyna Michalska z Hotelu Bulwar. Wyjazd ten był częścią projektu Toruń MICE City 2019 realizowanego przez naszą Organizację wraz z Toruń Convention Bureau, jako jeden z elementów strategii rozwoju branży MICE w naszym mieście.

Baltic For Events Forum jest największym, corocznym wydarzeniem skupiającym ekspertów, agentów, organizatorów i praktyków turystyki biznesowej z krajów nadbałtyckich, którzy wymieniają się doświadczeniami, omawiają bieżące problemy tego sektora oraz wspólnie ustalają strategię rozwoju dla działalności w Europie Zachodniej. W tegorocznej edycji udział wzięli pracownicy i eksperci wielu rozpoznawalnych firm i marek, m.in. Volvo, Finnair, Mastercard. Forum jest doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania własnej oferty, co też uczyniły nasze reprezentantki. Panie miały również okazję wysłuchać wystąpień dotyczących nowych narzędzi w marketingu, nowoczesnych technik i technologii używanych w budowania niezapomnianych wrażeń eventowych oraz własnej marki branżowej. Wzięły również udział w Baltic-Nordic Event Award: ceremonii rozdania nagród w kilku kategoriach za innowacyjne i wyjątkowe projekty z zakresu turystyki MICE.

Wierzymy, że wyjazd ten spowoduje większe zainteresowanie naszym miastem wśród turystów krajów nadbałtyckich, przyciągnie do nas organizatorów eventów, a doświadczenie i wiedza zdobyte na Baltic for Events Forum przyczynią się do budowania konkurencyjnych, nowoczesnych ofert turystyczno-biznesowych! 🙂