Toruński Bon Turystyczny to inicjatywa Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu we współpracy z Urzędem Miasta Toruń, której celem jest wsparcie branży turystycznej z Torunia i najbliższych okolic.  Jest to akcja promocyjna, polegająca na sprzedaży bonów m.in. na usługi hotelarskie, gastronomiczne, wstępy do atrakcji, usługi przewodnickie, udział w zorganizowanych wycieczkach lub imprezach, inne usługi turystyczne, do wykorzystania po wygaśnięciu epidemii COVID 19.

Przygotowaliśmy jednolity graficznie bon turystyczny ze spersonalizowaną ofertą dla każdego przystępującego obiektu (nazwa obiektu, imię i nazwisko nabywcy, oferta, wartość bonu, data ważności). Odbiorcami akcji będą potencjalni turyści, którzy wykupując usługę już teraz otrzymują znaczne zniżki w porównaniu z regularnymi cenami (do 30%). Zrabatowany bon ma zachęcić odwiedzających do wykupienia usługi już dzisiaj i wykorzystania jej w wybranym przez siebie czasie, jednak nie krótszym niż do końca roku kalendarzowego. Wiele podmiotów będzie sprzedawać bony o ważności do roku od dnia zakupu.

 

Bony sprzedawane będą bezpośrednio przez dostawców usług i atrakcji. Promocja akcji odbędzie się zarówno na skalę regionalną jak i krajową, przy wsparciu Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz inne lokalne instytucje turystyczne, nośniki AMS w Gdańsku, Łodzi i Warszawie, a także poprzez kanały social media i strony www Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu i Miasta Toruń. Cała akcja została objęta patronatem Prezydenta Miasta Torunia.  Do akcji przystąpili m.in. Hotel Bulwar, Hotel Filmar, Cukiernia Lenkiewicz, Pierogarnia Stary Młyn i Stary Toruń, biuro przewodnickie Copernicana, Toruńscy i Bydgoscy Partacze, Toruńska Manufaktura Piernika i wielu innych. Zachęcamy podmioty zainteresowane udziałem w akcji do kontaktu z Lokalną Organizacją Turystyczną w Toruniu.

 

Wierzymy, że Toruński Bon Turystyczny spotka się z dużym zainteresowaniem, a toruńskie ulice i atrakcje w krótkim czasie zapełnią się na nowo turystami. Zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia do akcji! Chętnych do kupienia bonów zapraszamy na strony naszych podmiotów turystycznych.

Do akcji przystąpili:

Chcesz przystąpić do akcji?

Skontaktuj się z lokalną organizacją turystyczną pod adres e-mail: biuro@lottorun.pl