W środę 17.04.2019, trzeci już raz, Copernicus Toruń Hotel zorganizował dla agencji eventowych i przedstawicieli firm Open Day. Spotkanie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ponad 110 osób z całej Polski uczestniczyło w licznych atrakcjach przygotowanych przez Hotel i CKK Jordanki.

Dzień rozpoczął się od powitania zaproszonych gości przy specjalnie przygotowanej przez Szefa Kuchni przerwie kawowej. Posileni kawą oraz słodkimi i wytrawnymi rozmaitościami, uczestnicy udali się na zwiedzanie Hotelu. Słoneczna pogoda idealnie podkreśliła przepiękny teren zielony Obiektu w samym sercu Torunia, gdzie uczestnicy od razu wizualizowali grille, koncerty czy bankiety dla swoich klientów. Zabezpieczeniem w razie niepogody podczas imprez plenerowych jest całoroczny namiot Atlantis. Po lunchu w Copernicus Toruń Hotel, goście poszli na zwiedzanie zakamarków Torunia z przewodniczką przebraną w strój historyczny mieszczki, która opowiadała o mieście z epoki średnioweicza i tym samym przeniosła uczestników w podróż w czasie. Po drodze grupa odwiedziła Toruński Browar Staromiejski Jan Olbracht na łyk przepysznego piwa a potem poszła na warsztaty przygotowane przez Toruńskich Partaczy.

Drugą część dnia atrakcjami wypełniły CKK Jordanki przygotowując grę Human Joystic, koncert oraz pyszną kolację, którą uświetnił piękny tort przygotowanego w technologii mappingu.

Zwieńczeniem dnia była impreza integracyjna w Klubie Stars, gdzie atrakcją wieczoru był pokaz tańca grupy ‚The Ones’ Roberta Kochanka.

Po pierwszym dniu pełnym wrażeń, kolejny rozpoczął się pysznym i pożywnym śniadaniem podczas, którego zostały rozdane nagrody zwycięzcom konkursu na najlepsze zdjęcie. Dalsza część dnia przeznaczona była na regenerację i odpoczynek. Część Gości spędziło ten czas korzystając z infrastruktury rekreacyjnej i spa hotelu. Inni wyruszyli w teren, by sprawdzić atrakcje, które polecała mieszczka dnia poprzedniego (Niewidzialny Dom, Muzeum Piernika oraz Ruiny Zamku Krzyżackiego). Sporo osób skorzystało z możliwości indywidualnych spotkań z poszczególnymi przedstawicielami działu sprzedaży.

Mamy nadzieję, że podczas pobytu nasi Goście połączyli przyjemne z pożytecznym i przy okazji miło spędzonego czasu i wspólnej zabawy poznali możliwości Copernicus Toruń Hotel oraz Partnerów w kwestii organizacji eventów i spotkań firmowych 🙂